Italiano Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 500ml

Italiano Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 500ml

225,00₺
Ürün Kodu: itlyn500ml
Miktar:

Ürün Açıklaması

Bölgenin en kaliteli zeytinleri kendi tarlalarımızdan, henüz yeşil haldeyken özenle toplanır ve en hijyenik koşullarda, çok kısa süre içinde yağ haline getirilip ambalajlanır. Bu özel ürün 0.3 asit ve en yüksek polifenol oranına sahiptir.

"Erken hasat" zeytinin hasat zamanıyla ilgilidir, eskiden ilk kırağıyla başlayan hasat zeytinyağı kalitesi göz önünde bulundurularak erkene çekilmeye başlanmıştır. Bu erken hasat dönemi zeytin meyvesinin renk dönüşümünün hemen öncesine denk gelmektedir. Bu dönemde zeytin meyvesi daha fazla antioksiden içerirken yağ kalitesi artar. 

Normal şartlarda ortalama 4 kg zeytinden 1 kg yağ alınabilirken Italiano Erken Hasat'ta 8 - 10 kg zeytinden sadece 1 lt yağ elde edilebilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Süreç nasıl işliyor?

Siparişini oluşturduktan sonra ürünlerini özenle hazırlamaya başlıyoruz. Daha sonra Türkiye'nin her tarafına senin için kargonun gönderimini sağlıyoruz.

Sipariş Hazırlanma: Siparişini oluşturduktan sonra en geç 24 saat içerisinde ürünlerini kargoya vermiş olacağız ve sana SMS ile bilgisini vereceğiz.

Kargo Süresi: Sipariş adresine göre kargon kargo şirketine teslim edildikten 1-3 gün içerisinde sana ulaşmış olacak.

Buy BabyStore
Demos 3
Close

Babystore Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.